de ce imi apare periodic cate un nodul la subtbrat?

Cancerul gastric Cancer

Postata de membru330667 cu 6 ani in urma.

acesr nodul are marimea unui ou de randunica,si are la suprafata pielii cap rosu.dupa cateva zile dispare.va multumesc daca m ati putea ajuta cu un raspuns

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 6 ani

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: adresa_web_filtrata /Artrita/nodulii_1669