Se Poate Sa Am Cancer?

Cancer Investigatii

Postata de MembruMobileAppDodilus2004 cu 3 ani in urma.

Bună ziua. Am observat acum cateva luni un ganglion in zona gatului, dar nu era de o marime semnificativa asa ca l-am ignorat sperand ca va trece. Zilele acestea am observat ca ganglionul este mai mare decat o boaba de fasole si este foarte tare. Se poate sa fie cancer sau tumoare?

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 3 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Educatie-pentru-sanatate/inflamatia-ganglionilor-limfatici_8489

FloriB

acum 7 luni

Buna ziua ce ati rezolvat?