posibil cancer pulmonar cu metastază osoasa ?

Cancer

Postata de Utilizator11532625746 cu 5 ani in urma.

Am făcut CT pe care as vrea sa vi l trimit in particular ! Azi am primit vestea și tot nu mi a venit să cred, as mai dori o părere și ce șanse mai am , ce pot face și dacă puteți să mă ajutați cu tratament sau operatie( dacă mai e necesara cu acest diagnostic) . Evoluția a fost f rapida,câteva luni! Sunt pensionar,67 de ani! Mulțumesc!

Raspunsuri (1)

MembruMobileApp311261

acum 5 ani

Dumnezeu sa va dea vindecare !!!
eu cred mult in vindecare prin rugaciune, studiu si nu in ultimul rand o alimentatie exclusiva pe fructe si legume cruditati.
Cunosc cazuri vindecate cu succes...
Daca credeti ca ati mai avea nevoie de alte informatii suplimentare va pot lasa un numar de telefon (0748982879 Cristi)

Vreau sa mentionez ca nu sunt medic, dar L-am cunoscut pe Dumnezeu si El face minuni si in ziua de azi...

Sanatate vesnica va doresc!