Donez medicamente epileptice?

Cancer

Postata de Utilizator11576653789 cu 4 ani in urma.

Buna ziua. As dori sa donez cateva medicamente de epilepsie: Zebinix 800mg(substanta Carbamazepina), Briviact 50mg(substanta Brivacetam), Briviact 100mg(substanta Brivacetam), Fycompa 8mg(substanta Perampanel) si Noiafren 10mg(substanta Clobazam). Cine este interesat contactati-ma pe email: [email protected]. Rog seriozitate

Raspunsuri (2)

Epure Daniela

acum 9 luni

Buna ziua mai aveti medicamenteke acelea?

Ioana Bucsa

acum 9 luni

Bună seara ma scuzați de deranj as dori și eu BRIVIACT de 100mg în orașul Fetești Ialomița nu am găsit la nici o Farmacia vă mulțumesc anticipat.