Cancerul Penian

Cancer

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

Buna zioa.Am de veo 1-2 ani niste bubite galbene in jurul ``capului penisului`` pe linie... ma scuzati dar nu stiu termenii stiintifici am 16 ani nu am avut contact sexoal decat oral...Va rog ma puteti ajuta...o recomandare ce ar putea fi? in primul rand va rog sa raspundeti repede va multumesc!

Raspunsuri (1)

acum 15 ani

acest cancer apare din cauza ca ai intretinut relatii sexuale cu mai multi parteneri/partenere si e provocat nici mai mult nici mai putin decat de sexul oral..ma mira ca la varsta ta... dar sfatul meu este sa te duci la un doctor nu sa-ti pui tu un diagnostic asa cum crezi tu de capul tau si mai cauta si tu pe site-ul acesta, sigur vei gasi
Mult succes!!!