Cancerul Colorectal

Cancer

Postata de comentarii utilizatori cu 16 ani in urma.

exista transplantul de colon?penrtu a putea scapa de anus contra naturii?va rog frumos sa imi raspundeti la intrebare,sunt disperata sa aflu un raspuns.

Raspunsuri (3)

comentarii utilizatori

acum 16 ani

exista transplantul de colon?penrtu a putea scapa de anus contra naturii?va rog frumos sa imi raspundeti la intrebare,sunt disperata sa aflu un raspuns.

acum 16 ani

sanatate

stela19

acum 15 ani

asa ceva nu exista din pacate...daca dist.e mai mica de 5 cm se face anus contra naturii..la 7 cm este operabil cu anamostoza ,dar trebuie gasit si chirurgul care sa-si ia raspunderea ptr. o asemenea interventie..de regula oper. in acest caz dureaza in jur de 5 ore..sanatate multa...merita incercat ,avem dr. f.buni.