va rog sunetim ce sa fac

Boli intestinale

Postata de membru233456 cu 11 ani in urma.

Ma frige ft tare de la gat pana la stomac, m-am obisnuit sa iau Dicarbocalm si imi mai trecea acum in fiecare dimineata ma ustura stomacu

Raspunsuri (1)

Dr. Carmen Ruxandra Posoiu

acum 11 ani

Este posibil sa suferiti de boala de reflux gastroesofagian. Daca simptomele au devenit mai frecvente si s-au agravat, este bine sa va prezentati la gastroenterolog pentru consultatie si tratament adecvat.