Zona genitala..

Boli genitale masculine

Postata de user99955 cu 9 ani in urma.

Nu stiu cum sa explic mai concret ceea ce vreau sa intreb dar am ca un fel de cosuri sau bubite mici (sunt doar 2 cu o culoare deschisa..) care mi-au iesit acum ceva timp, si se afla pe dedesubtul capului penisului.. Ideea e ca nu stiu deloc ce sunt, nu ma afecteaza cu nimic dar stiu sigur ca nu le-am avut mereu. Ma gandeam ca au aparut din cauza ca am avut si contact sexual neprotejat, dar asta a fost acum un an de zile, aceste bubite au aparut acum vreo 6 luni cred. Exista vreun fel de medicamente sau alifii care m-ar putea ajuta sa le inlatur..? Sau trebuie neaparat sa apelez la un medic urolog..? Mi-ar fi de folos un raspuns din partea dumneavoastra, va multumesc anticipat!

Raspunsuri (1)

Medic SfatulMedicului

acum 9 ani

Pentru a beneficia de un tratament corespunzator, este indicat sa consultati medicul dermato-venerolog sau urolog.