titlu intrebare

Boli genitale masculine

Postata de Florin B. cu 13 ani in urma.

Buna ziua,

As dori sa stiu daca o durere vaga, care persista de cateva saptamani, in zona testiculului drept, asociata mai ales cu statul prelungit pe scaun, este o problema sau doar un fenomen trecator.

Raspunsuri (3)

Dr. Emil Otesteanu

acum 13 ani

Este un simpton trecator. Corectati pozitia si evitati traumatismele (loviturile ).

Florin B.

acum 13 ani

Multumesc foarte mult,
Numai bine.

eugenfx

acum 13 ani

aveti grija sa nu fie ceva la prostata. durerile in testitule apar la prostatita.