Sunt Normale Petele Albe Pe Penis?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator21556134697 cu 4 ani in urma.

De aproximativ 5 ani mi-au aparut pete albe de la baza penisului pana la capatul penisului, tin sa mentionez ca sunt circumcis si nu am avut relatii sexuale pana acum. Nu ma deranjeaza, nu mi-au creeat vreodata probleme. Am si pe spate pete albe rotunde doar ca dermatologul mi-a spus ca au fost create de o bacterie ce "mi-a mancat" alunita ce se afla acolo. Dar pe penis nu au o forma precisa. Mi-au mai aparut acum cateva luni un fel de papule, doar ca nu sunt foarte vizibile, se simt la atingere ca o chestie mica sub piele.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101