Puncte mici si galbene pe pielea penisului care o inconjoara, cum scap de ele?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11588283096 cu 3 ani in urma.

Salut, sunt un baiat de aproape 18 ani si nu am avut nici un contact sexual pana acum, cand eram mic ma uitam cate o ora sau doua seara la filme pentru adulti, fara sa ma masturbez din cauza ca eram mic si nu stiam, deabea acum am capatat o educatie sexuala si de asemenea am avut si o igiena mai neadecvata, dar cu timpul am reusit sa curat penisul de (smegma, daca acesta este termenul corect) si am observat pe piele trasa (cea care inconjoara penisul, nu pe penis) ca sunt multe bubite mici si galbene in mijloc (partea din spre preput, sau ata cum se numeste) si putine in partea dreapta si mai multe in partea stanga, inca nu am fost la un control dar o sa o fac pe viitor, doresc sa fiu informat dinainte ca sa ma pregatesc , daca aveti vreo idee as vrea sa fiu informat si toti cei care vor cauta acest articol la fel, multumesc!

Raspunsuri (2)

Utilizator11588283096

acum 3 ani

Dar cu timpul am reusit sa spal, sa igienizez penisul

mg-power

acum 3 ani

Spalare zilnica .