Pielea Penisului Uscata , Exfoliatavsi Cu Crapaturi .?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11561846157 cu 4 ani in urma.

Buna seara , ma scuzati , am si eu o problema de ceva timp , pe pielea penisului meu , au aparut crapaturi iar pielea a devenit uscata , tin sa precizez ca si-a pierdut si elasticitatea , ceea ce face decalotarea dureroasa , am incercat creme prescrise , dar au avut efect scurt (cateva zile maxim 2 saptamani ) apoi iar apare , ma poate ajuta cineva va rog frumos ? Multumesc frumos.

Raspunsuri (5)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/balanita-candidozica_10889

Utilizator11562708113

acum 4 ani

Poate ca ai o dereglare hormonala. Spune-i ginecologului.

Utilizator11530716923

acum 4 ani

Ce ai rezolvat?Acceasi problema am
Si eu .

Utilizator11618637033

acum 2 ani

Salut,trec prin aceiasi problema si eu,ai rezolvat intr-un fell? Mi-e jena sa merg la medic iti spun sincer!

Utilizator11701458643

acum 3 luni

Bună ziua am 16 ani, mia apărut pe pielea penisului niște pete roși iar după zone cu piele uscata țin sa precizez ca ma mănâncă ce ar putea fii mulțumesc!