pete rosii pe capul penisului

Boli genitale masculine

Postata de julius cu 13 ani in urma.

Buna ziua Domnule Doctor, am 20 de ani si astazi am observat ca mi-au aparut mici pete rosii (nu sunt ca niste bubite) pe capul penisului. In urma cu cca 10 ore am avut un act sexual neprotejat cu logdnica mea si e pentru prima data cand am probleme de genul. Asadar astazi la igiena de dimineata am observat aparitia unor mici pete rosii pe capul penisului, seamana cu petele rosii de pe pielea fetei atunci cand cineva plange si isi incordeaza muschii fetei in exces. Am cautat pe forumuri raspunsuri si nu am gasit nimic concludent, desi erau aceleasi simptome. Mentionez ca igiena mea si a ei nu este o problema, iar aceste pete nu-mi provoaca mancarime ori durere. Pur si simplu au aparut dar ma tem mai mult pentru sanatatea mea si a ei. Va multumesc anticipat.

Raspunsuri (5)

mara

acum 13 ani

BTS, asta-i raspunsul.

julius

acum 13 ani

multumesc pentru raspuns, dar puteti fi mai specifica? ce este bts?

Mirabel Lucretiu

acum 13 ani

e de la frecush frate...lasa ca trece intr-o zi sau doua!!

julius

acum 13 ani

ms. mam mai linistit

Iuli

acum 13 ani

Bts = boala cu transmitere sexuala. Consultati amandoi un medic dermato-venerolog cat mai curand. Pana atunci abstinenta sau prezervativ.