Pete rosi pe preput?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11558564657 cu 4 ani in urma.

Buna iubitul meu are niște bubite rosi pe capul penisului care arata ca niște basicute sparte mentionez ca eu in afara de o mica senzație de arsura după contact nu am nimic ...un răspuns va rog frumos...Nu pot merge la medic Nu sunt in țară și aici nu imi permit

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/depistarea-si-prevenirea-bolilor-cu-transmitere-sexuala_9197

Utilizator11558564657

acum 4 ani

Mulțumesc mult pentru timpul acordat