Infectia cu tricomonas (tricomonaza)

Boli genitale masculine

Postata de marin94 cu 13 ani in urma.

Domnule doctor as vrea raspuns la intebarea mea nustiu ce sa cred sa fie oare Infectia cu tricomonas (tricomonaza)?deci culoarea la sperma e alba(practic invizibila sau asha o culoare ca apa ) park anu seamana deloc la sperma ?va rog un raspuns voi fi recunoscator

Raspunsuri (1)

K

acum 13 ani

Infectia cu tricomonas provoaca uretrita cu secretie moderata si nu cred ca afecteaza culoarea spermei. Cel mai bine ar fi sa mergi la un medic dermatolog sa-ti faci intai analize de laborator pentru ca nimeni nu poate ghici daca ai infectie cu tricomonas.
cuvintele "asha" sau "park" nu exista in gramatica limbii romane.