De ce mă doare pielea penisului??

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11541436065 cu 4 ani in urma.

pielea penisului este unită cu cea din capul penisului,adică vine împreună și se oprește desupt la capul penisului și cînd este în cauză de erecție este dureros deoarece acea piele îmi provoacă dureri dar mă tem să tai pielea deoarece este dureros, spuneți-mi vă rog ce trebuie să fac deoarece asta mă supără foarte tare, vreau sa fac să fie că la toți!

Raspunsuri (2)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.

Dany

acum un an

Pai voi nu sinteti medici ??? ce raspuns e asta?