Cum Sa Procedez?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11568747421 cu 4 ani in urma.

Am 21 de ani , pe la 14-15 ani mi-au aparut niste bubețe mici in jurul penisului , dupa putin timp sau imultit dar nu le-am bagat de seam nu ma deranjau iar au inceput sa apara si pe testicule dar ca unele dintre ele erau mai unflate ca niste cosuri , nestind le-am spart iar imediat dupa sau facut mai cam cat un bob de mazare am incercat sa le storc dar sunt tari ca piatra , nu ma dor doar ca sunt vizibile am tot spus ca merg la doctor sa rezolv problema dar nu stiu mai exact unde as-i putea sa merg ! ( va rog sa imi explicati daca se poate dece apar mai exact si daca e o problema majora si cum se poate trata ) va multumesc astept un raspuns !!

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/cauzele-aparitiei-punctelor-petelor-rosii-de-la-nivelul-penisului_17958