Crapaturi la nivelul penisului. Vă rog să mă ajutați ?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11548623280 cu 4 ani in urma.

Bună ziua! De o perioada am observat la penisului soțului meu ca s-au format niste crăpături la o distanță de 5 mm de ață, si nu putem întreține relații sexuale pentru ca il ustură foarte tare. Rana se vindecă cam în 2 zile ,iar daca întretinem relația sexuală apăreau din nou. Am uitat să specific că acum 2 săptămâni i sa rupt ața,și nu a putut să se ducă la ginecolog pentru ca suntem în afara țării . Mi-ati putea spune daca e ceva grav? Si daca se poate trata cu o crema? Va multumesc tare mult !

Raspunsuri (1)

Utilizator11589755042

acum 3 ani

Buna a rezolvat sotul tau ceva sa vindecat finca si sotul meu are aceasi problema