Cosuri Inofensive Pe Penis?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11561017885 cu 4 ani in urma.

Buna ziua , inca de pe la varsta de 13 ani mi au aparut niste mici cosuri pe penis, dupa un timp s au extins si au ajuns sa acopere mai bine de 3 sferturi din zona penisului si toata pielea de pe testicule . Cautand pe net atunci am gasit scris undeva ca sunt inofensive si le am lasat asa ani buni , dar acum caut tot felul de solutii sa le fac sa dispara si nu reusesc nicicum . Ati putea sa ma ajutati sa scap cumva de ele ? Multumesc anticipat.
Mentionez ca pe la 16 17 ani am avut foarte multe cosuri dau au trecut dupa cam un an , maxim 2 cu ajutorul cremelor , si stiu ca din neam a fost problema acneei pe față la adolescență.

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,

Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical.