Ce ar putea fi pe penis ?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11707059144 cu 2 luni in urma.

Am o buba ca un bob de fasole pe penis ce este

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 2 luni

Buna ziua,

Buba pe penis poate fi o varietate de probleme medicale, unele grave, altele nu. Cel mai bine ar fi sa consultati un medic pentru o evaluare adequata. Bobul de fasole de pe penis poate fi un neg, o infectie, o condiloma (veruca genitala) sau poate un semn serios al unei boli cu transmitere sexuala. Este posibil sa fie si un semn al cancerului de piele. Orice fel de leziune sau modificare la nivelul penisului ar trebui sa fie evaluata de un medic.

Alegeti un medic specialist potrivit pentru dumneavoastra: https://www.clickmed.ro/medic/urologie

Articole de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101
sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/cele-mai-des-intalnite-boli-cu-transmitere-sexuala_19408