Ce am pățit in zona penisului ?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11706572206 cu 2 luni in urma.

In timpul unui act am simțit că mă doare capul penisului apoi a apărut o bășică mare

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 2 luni

Buna ziua,

Puteti avea o infectie sau o leziune locala pe care ati putut-o lua in timpul actului sexual, poate fi vorba despre o boala cu transmitere sexuala sau o infectie a tractului urinar.

Va sfatuim sa mergeti la un medic pentru o evaluare mai detaliata.

Alegeti un medic specialist potrivit pentru dumneavoastra: www.clickmed.ro/medic/urologie

Articol recomandat:
sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/bts_1037