Buna ziua. Am si eu o problema grava cred eu.

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11556143928 cu 4 ani in urma.

Mi au apărut pe vârful penisului. Niste bubite ce seamănă cu coșurile. Am incercat sa stric si nu iese nimic .. Ce sa fac ? Mentionez ca sunt disperat ?Nu ma mănâncă. Nu ma deranjează in timpul actului sexual. Si am întreținut relații sexuale cu o singură femeie de un an si jumătate.

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-cu-transmitere-sexuala/boli-cu-transmitere-sexuala-sifilisul-gonoreea-chlamydia-scabia-sida_1101