Blenoragia?

Boli genitale masculine

Postata de Mihai 76 cu un an in urma.

Buna ziua ,
Care este perioada de aparitie a simptomelor in blenoragie ( din practica medicalā) si dacā infectarea dupa sex oral protejat ?
Multumesc !

Raspunsuri (2)

acum un an

Buna ziua,

Daca sunteti ingrijorat cu privire la riscul de infectare cu o boala cu transmitere sexuala, cel mai bine este sa discutati cu un medic specialist.

Va recomandam sa va programati la un medic dermatolog: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Mihai 76

acum un an

Am întrebat punctual .., ce rost mai are acest site ..?