Am niste bubite mici albe pe pielea penislui ?

Boli genitale masculine

Postata de Utilizator11710018533 cu o luna in urma.

Sunt ca niste mici cosuri albe care nu pot fi sparte? Ce am?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum o luna

Buna ziua,

Aceste mici proeminenta albe de care vorbesti pot fi papule perlite peniene, fenomen complet normal si care nu necesita niciun tratament. Acesta nu este un semn al unei boli cu transmitere sexuala, nici un simptom al cancerului.

In unele cazuri pot fi glandele sebacee, vizibile la suprafata pielii, fenomen normal. Totusi, este indicat sa mergi la un medic pentru un diagnostic corect.

Alegeti un medic specialist potrivit pentru dumneavoastra: https://www.clickmed.ro/medic/dermatologie

Articol de interes:
sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-masculine/afectiuni-ale-aparatului-genital-masculin_740

Va dorim multa sanatate!