vreau doar sa ma ajutati :(

Boli genitale feminine

Postata de olimpia40 cu 15 ani in urma.

buna! din data de 19 am fost la menstruatie, si intre timp am simtit un fel de mancarime in zona genitala, la sfarsitul menstruatiei am ajuns la usturime in timpul mictiunii :( Ieri (25), am fost la epilat, si prietena mea a observat niste bubitze micutze ca niste besici de-o parte si de alta a labiilor si inafara pe piele... pur si simplu sunt cu moralul la pamant,imi doresc sa-mi dea careva un sfat si sa-mi spuna ce sunt de fapt :( cum sa scap cat mai repede, pt ca merg si la mare cu prietenul :-<

Raspunsuri (6)

ana -maria80228

acum 15 ani

poate fi o iritatie sau o infectie
cel mai bine e sa mergi al medic
mergi al ginecolog ,
sanatate.

STELIAN7107054

acum 15 ani

buna!daca folosesti anticonceptionale e de la cantitatea de hormoni din ele acelsi lucru am patit si eu si am facut spalaturi cu tamtumroza credema ca mi lea luat ca printr o minune

Andreea4991299

acum 15 ani

multumesc mult de sfat...
eu cu prietenul meu tindem sa credem ca e o iritatie.. mai stau vreo 2 zile sa vad cum decurg lucrurile si daca nu e bine.. merg la dr.
multumesc inca o data!!!

Sorin Adrian1

acum 15 ani

exact ce cautam si eu....aceeasi problema o am si eu.....poate fi de la anticonceptionale???iata nca am gasit raspunsul....

Andreea4991299

acum 15 ani

Anca, imi dai daca te rog add la id: inimioara_biutzaaaa
ms

Elena991510

acum 15 ani

mergeti la un medic neaparat sa va ia lama, vedeti sa nu fie vre-o infectie cu HPV