c***a 4 DOZE CAVERJECT

Boli genitale feminine

Postata de pirju cu 15 ani in urma.

MEDICAMENT INJECTABIL UTILIZAT IN DISFUNCTIILE ERECTILE. PRET 50 RON/BUCATA.0766682755

Raspunsuri (4)

nicu

acum 13 ani

cred ca esti bolnav,sa ceri un asemenea pret.pe caverject,speculantule ce esti.stii cat costa in alte tari din europa caverject? iti spun eu .IN JUR DE 20-30 euro 10 fiole

Tibi

acum 10 ani

Doresc si eu sa cumpar de undeva produsul caverject impreuna sau separat cu un dispozitiv de autoinjectare reutilizabil.Macar o idee daca nu produsele.Multumesc,0730192280

bogdan

acum 9 ani

c***a Caverject 20 mcg/fiola . Doza standard e de 4-5 mcg, rezultand ca o fiola ajunge sa fie folosita ,in mod posibil de 4-5 ori. Pret /fiola - 150 ron.
SMS la 0732080783 . Cu alte cuvinte , pentru a primi raspuns lasati SMS

Alex (M.eminescu )

acum 6 ani

buna!eu vreau sa cumpar 4 doze de caverject la pretul asta.Contactati-ma la numarul de telefon 0751057318.multumesc!