vaginita bacteriana

Boli genitale feminine

Postata de angela dana cu 15 ani in urma.

buna ziua, in urma unor teste am fost diagnosticata cu o vaginita bacteriana, nimic cu transmitere sexuala. problema este alta...nu raman insarcinata, am 32ani, imi doresc enorm un copil. Papanicolau si Chlamidia trachomatis au iesit negative. Oare un tratament cu Ciomifen Citrat sau cu Gonadotropine m-ar ajuta. Ajutati-ma va rog!!!!!!!!

Raspunsuri (1)

angela dana

acum 15 ani

pur si simplu vaginita si mi-a dat Flagyl ovule. mersi mult de raspuns.