Va rog ajutati-ma ?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11562701720 cu 4 ani in urma.

Buna ziua , de aprope un an de zile m am confruntat cu o puternica usturime dupa ce urinam. Am avut si dureri in partea stanga al abdomenuli. Am consultat un doctor mi a oferit abtibiotice, am facut analize la urina, la sange, la rinchii si mai multe. Dar in zadar pentru ca l a rezultate nu mi a iesit nimic. 😩 Si mai mult de o saptamana ma confrunt cu o mancarime in zona gentima, si mi au aparut niste bubite rosii, am spus sa pun putina crema Nivea . Si am vazut ca imi calma mancarimea dar ieri m am trezit cu o piele foarte rosie pe zona getima si mi sa luat pielea nu stiu cum sa ma exprim. Imi este foarte rusine sa I spun mamei, m am saturat sa plang in fiecare zi de dureri, presimnt ca merit o copilarie mult mai buna. Vreau sa mentionez ca sunt virgina . Va multumesc!

Raspunsuri (2)

Admin SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Boli-genitale-feminine/candidoza-vaginala-simptome-si-diagnostic_10820

MembruMobileApp1492497333

acum 4 ani

Dacă ești minoră poți vb cu mama ta fără să -ți fie rusine. Poate ea știe mai bine ce este de facut. Sau mergi la alt medic ginecolog.