usturime după contactul sexual?

Boli genitale feminine

Postata de cristinamaria cu un an in urma.

Buna seara,in urma cu 5 luni mi am inceput viata sexuală cu iubitul meu totul a fost normal pana acum 1 luna cand am facut sex neprotejat iar la scurt timp am inceput sa am mâncărimi și înțepături In zona intimă și eram rosie la perineu,am tratat cu canesten crema,a trecut de atunci am mai facut sex neprotejat și nu am avut probleme
azi am facut sex sj la scurt timp am fost la baie sa urinez și am simti o usturime pe tot parcursul urinarii,au trecut 6 ore de atunci scum nu ma mai ustura Asa tare,dar am perineul rosu și ma doare in partea dreapta a buricului va rog sa mi răspundeți am mare nevoie de ajutorul vostru nu pot merge la ginecolog

Raspunsuri (3)

Admin SfatulMedicului

acum un an

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa contactati medicul ginecolog. Articol de interes: https://sfatulmedicului.ro/Infectii-urinare/ce-trebuie-sa-stii-despre-infectiile-urinare-simptome-si-tratament_18360

cristinamaria

acum un an

nu pot merge la ginecolog,un sfat va rog?

Niki

acum un an

iubitul tău ți-a dat candidoza sau gonoree, fugi la ginecolog si fă un set de analize de sânge! Succes!