urgent!!!:((

Boli genitale feminine

Postata de Nicoleta125132735 cu 15 ani in urma.

am si eu o intrebare...ieri am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu...l-am int daca s-a scapat in mine si mi-a spus ca nu...dar sunt umpic in ceata...de dimineata m-am trezit cu o stare d greata si ameteala...poate fi cv grav????:(...va rog sa ma ajutati:(

Raspunsuri (1)

Nicoleta125132735

acum 15 ani

am si eu o intrebare...ieri am intretinut relatii sexuale cu prietenul meu...l-am int daca s-a scapat in mine si mi-a spus ca nu...dar sunt umpic in ceata...de dimineata m-am trezit cu o stare d greata si ameteala...poate fi cv grav????:(...va rog sa ma ajutati:(