Urgent va Rog!!!?

Boli genitale feminine Abdomenul acut Ciclul menstrual Colul uterin in sarcina Sarcina
+2
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator11530269057 cu 5 ani in urma.

Buna seara , deci am o mare problema si sunt foarte ingrijorata si stresata din cauza asta... ieri mi-a venit menstruatia care a intarziat o zi insa este foarte ciudata , in prima zi a fost maronie si foarte putina insotita cu niste durere de burta foarte mari si a doua zi a fost foarte mult de dimineata insa pe restul zilei a curs putin si acum pe seara deloc . Am avut contact sexual in urma cu vreo 2 saptamani jumate insa toate au fost protejate. Acum am foarte mari dureri de cap si o senzatie de greata . Pot fi insarcinata? Va rog raspundeti 🙏🏻🙏🏻🙏🏻🙏🏻

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Ciclul-menstrual/tulburari-ale-ciclului-menstrual_1094