un sfat

Boli genitale feminine

Postata de Cristina50 cu 15 ani in urma.

mi-au aparut cateva basici albe in dreapta in zona vaginala si numai de o scurta perioada, mentionez ca nu am relatii intime in aceasta perioada, sotul meu fiind in alta tara si nu am decat 4 sau 5 basici si totusi as vrea sa stiu ce ar putea fi

Raspunsuri (2)

marian301

acum 15 ani

uhm...ma gandesc ca ar putea fi vb de herpes. mie imi aparusera pe fund niste basicute, insotite de mancarimi. am fost sa-mi fac analize si au iesit pozitive. iti sugerez sa mergi si tu. poti incerca aciclovir. este f bun, trece in cateva zile si nici nu este scump..pna in 5 lei. dar trebuie sa fii sigura ce este. multa bafta

Cristina50

acum 15 ani

Multumesc, voi incerca cat de repede posibil