un raspuns cat mai corect va rog!!!

Boli genitale feminine

Postata de adrian130 cu 15 ani in urma.

este cam devreme sa merg la medic si vreau sa stiu daca am ramas insarcinata!!
am avut contact exact in feriada ovulatiei si am profitat din plin:)
ideea e ca dupa 3 zile mi-am facut testu si a iesit negativ.
dar totu acum dupa 4 zile ma simt f rau: ma dor sanii, ma dor ovareleintr-un mod ciudat adik o durere care nu seamana cu cea de menstruatie, si azi de dimineata am avut o senzatie super nasoala de greata si de durere de stomac.
as vrea sa stiu daca sunt sanse sa fi ramas insarcinata sau aceste sintome sunt de la faptul ca teoretic intre8-10 nov ar trebui sa-mi vina ciclu.

Raspunsuri (5)

hci

acum 15 ani

Draga mea,
nu mai fa astfel de p***ai.
mai fati un test de sarcina din nou.
sansele sa fii insarcinata sunt de peste 50%

ROXANA48116945

acum 15 ani

Poti sa afli daca ai ramas insarcinata abea dupa a 4-a zi din momentul actuluiu sexual, teai cam grabit cu testul. Si te sfatui ca data viitoare sa faci macar doua teste, deoarece unul poate fi insuficient...

onofrei elena

acum 10 ani

Poti sa''ramai insarcinata

emilia

acum 9 ani

am avut o data ciclu da acum o luna nam avut cu ce ma puteti ajuta

cornelia

acum 8 ani

esti insarcinata