trompe infundate si rana pe col

Boli genitale feminine

Postata de stell_bebe cu 14 ani in urma.

Buna Nina,
Ce te intereseaza mai exact; polipii, sinuzita si amigdalele sau...zi mai concret. Numai bine

Raspunsuri (4)

stell_bebe

acum 14 ani

Imi doresc sa raman insarcinata.Am fost de curand la ginecolog si mi-a depistat o rana pe col , trompe infundate si metroanexita cronica.( cam multe).Mi-a recomandat in prima faza tratament cu ofloxacinum pentru a trata metroanexita si a desfunda trompele.Credeti ca reusesc doar prin tratament sa desfund trompele?

eugenia

acum 13 ani

Incearca Best Serrapeptase, e o enzima care dizolva chisturile, cheagurile, infectiile si cam tot ce e strain si daunator in corpul uman....Daca auzi de unde provine poate o sa te sperii...e de la viermii de matase, e substanta cu care viermii isi dizolva coconul pentru a iesi din el....scarbos,nu?!.....

Adrienne

acum 14 ani

Dupa tratament mergi din nou la control, daca nu s-au rezolvat problemele, va trebui sa le iei pe rand. Trompele desfundate laparoscop, rana de pe colul uterin cauterizata.....apoi speranta de a obtine sarcina mult dorita. Numai bine !

CristiNa

acum 10 ani

Am luat si eu pana la urma Best Serrapeptase de la www.naturanoastra.ro, ca nu scapam nicicum de chisturile de pe trompe.
Am cautat prima data pe net cum se ia si apoi am comandat.
In america si germania se administreaza cate 40.000 U.I. de 3 ori pe zi, cica la administrarea de 120.000 U.I. intr-o singura doza nu are acelasi efect, iar daca iei mai mult de 120.000 pe zi nu e sanatos. Ei au facut multe teste cu Serrapeptase de au ajuns la concluzia asta.
Am facut tratamentul 4 luni si nu mai apare nimic dupa ecograf, e foarte bine.
Este si un numar de telefon daca vreti sa vorbiti cu cineva de la Cluj pentru tratamentul asta