SOPC

Boli genitale feminine

Postata de lizia cu 16 ani in urma.

Buna ziua! Am fost diagnosticata cu SOPC. As dori sa stiu, ciclurile care vin la 70 de zile sau mai mult la o femeie cu acest sindrom sunt anovulatorii? Multumesc!

Raspunsuri (1)

MIRCEA1374686

acum 16 ani

daca ai peste 35 de zile nu ovulezi, si eu sunt diagnosticata cu sopc dar m-am operat si acum incerc sa raman insarcinata deoarece efectul este intre 3luni si max 3 ani, sper ca intelegi