secretie vaginala

Boli genitale feminine

Postata de mihaela590106639 cu 15 ani in urma.

am si eu o problema...mi,a curs azi o secretie neobisnuita pt mine, de culoare maro si consistenta..dar sper sa imi treaca..si nu stiu de ce.. ce credeti ca am? multmumesc:*

Raspunsuri (4)

ana -maria80228

acum 15 ani

poate trebuie s aiti vina menstruatia
sau e posibil s afi racit
mergi al ginecolog daca nu trece in 2 zile .

mihaela590106639

acum 15 ani

multumesc..asa am sa fac:*

adriana36106933

acum 15 ani

meria,nu ne-ai spus cati ani ai si daca esti purtatoare de sterilet....

taia

acum 9 ani

buna am avut in loc de ciclu niste picaturi doar inchise la culoare nu am avut niciodata asa ceva puteti sami spuneti ce poate fi