se intampla ceva?

Boli genitale feminine

Postata de alina1037 cu 15 ani in urma.

luna trecuta mi-a venit menstra pe 6...este prima luna de cand am inceput sa iau logest...acum mi-a venit pe 30 ianuarie...incep acum sa iau iar prima pastila din ziua asta???sau cum se procedeaza?trebuie la aceeasi ora ca luna trecuta?

Raspunsuri (2)

alina1037

acum 15 ani

scuze..mi-a venit pe 6 ianuarie....am terminat cele 21 de pilule am stat 3 zile si mi-a venit astazi 30 ianuarie...este bine???incep iar folia?

Nora5

acum 15 ani

Folia o incepi a opta zi adica miercuri pe 4.In fiecare luna faci pauza dupa fiecare folie 7 zile, in aceasta perioada trebuie sa-ti vina menstruatia.