Scurgere Vaginala

Boli genitale feminine

Postata de Bianca85106034 cu 15 ani in urma.

Am o scurgere vaginala pe care o tot tratez si nu stiu de ce imi revine. ce pot sa fac .... Ma puteti ajuta ?

Raspunsuri (5)

Elena579103776

acum 15 ani

vreau sa vorbesc si eu cu cinevas care are copii cu palatoschizis scuze ca am intrat la tiner dar nu stiam cum sa postez ,mesajul

Viorica86106078

acum 15 ani

SI EU M-AM CONFRUNTAT CU O SCURGERE VAGINALA PTR CARE M-AM TRATAT SI EU SI SOTUL DEGEABA DAR DUPA INVESTIGATII AM RENUNTAT LA ANTICONCEPTIONALE SI AM SCAPAT DE EA DAR AM SI AFLAT DE ALTE PROBLEME

MIRELA6989735

acum 15 ani

Scurgerile vaginale pot fi de mai multe tipuri!Trebuie sa mergi la medic sa iti ia secretie pe lama si sa stabileasca exact ce este, pentru a-ti administra tratamentul adecvat.

angela dana

acum 15 ani

buna, poti avea o vaginita bacteriana. se trateaza astfel: din a 10zi aciclului menstrual pana in a20 zi , seara cu spalaturi vaginale cu Fermigin, si 1ovul cu Flagyl, evitati contacul sexual.

georgian9103758

acum 15 ani

Eu am aceasta scurgere vaginala de cand mi-a venit prima oara. Daca nu e urat mirositoare si are o culoare albicioasa e totul ok. Mi s-a zis ca aceasta scurgere e normala. Depinde de perioada lunii...cateodata am mai multa cateodata mai deloc. Trebuie sa fii atenta la culoare si miros, in rest e normal s-o ai.