Sarcina sau nu?

Boli genitale feminine Afectiuni ale rinichilor Durere Ovare polichistice Sarcina
+2
Vezi toate grupurile

Postata de Utilizator11530269057 cu 5 ani in urma.

Buna am 16 ani , in urma cu 2 saptamani mi-am inceput viata sexuala , toate datile au fost facute cu prezervativ ... dar sunt foarte nelinistita pentru ca de cateva zile simt niste intepaturi in ovare care persista aproximativ toata ziua si cateodata si mancarimi plus ca simt un fel de greutate in partea pelviana.... sunt foarte speriata ca pot fi insarcinata ... voi ce parere aveti?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic.
Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006