Sangerare Vaginala

Boli genitale feminine

Postata de petruta102682 cu 15 ani in urma.

buna de curand am inceput sa iau anticonceptionale Mercilon le-am luat din prima zi de ciclu si este a8a zi de cand le iau si tot am o scurgere cu sange ce sa fac sa le intrerup sau nu

Raspunsuri (1)

ozkil

acum 15 ani

Poti sta linistita si eu am luat anticonceptionale si in prima luna am avut sangerari 12 zile dupa aceia totul a revenit la normal.