raspundeti va rog

Boli genitale feminine

Postata de elena1012 cu 15 ani in urma.

am facut sex neprotejat cu prietena...iar la inceput mi-a venit un fel de lichid(foarte putin,un pic pe penis)si nu stiu sigur dc a fost sperma pt nu am simtit nimic ca imi vine dar era lipicios si transparent ca sperma si am auzit ca poate sa fie si alceva nu neaparat sperma...eu atunci nu m-am terminasem si nu am simtit nimic...mai tarziu mi-a venit dar nu am lasat in ea.se poate ca sa nu fie sperma?si dc ar fi sperma ar putea sa ramana insarcinata ca am puso sa faca treaba mica...???rasp va rog

Raspunsuri (2)

oana28399604

acum 15 ani

nu este sperma aia,dar e un fel de lichid ce vine inainte de sperma,inseamna ca ai fost foarte excitat,dar vezi ca se poate ramane gravida si de la ala

lucn

acum 9 ani

ar trebui sa sti k exista 2 modu in care poti sa ramai insarcinata
.cu lichidu acela ai sanse fro 20 sau 30% sa ramai