Rana Deschisă In Zona Intimă....Unguent?

Boli genitale feminine

Postata de Utilizator11558049626 cu 4 ani in urma.

Buna seara! In urma cu cateva saptamani am avut senzație de mâncărime in jurul zonei intime . Si, neavând astâmpăr ,M-am scărpinat si am facut putina rana deschisă . Ideea este ca, si prin somn ma scarpin fara sa imi dau seama .Cu ce as putea sa ma dau? Crema de gălbenele este benefică?

Raspunsuri (1)

SfatulMedicului

acum 4 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control medical. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Infectii-genitale-feminine/mancarimile-vaginale_9835