Pesar?

Boli genitale feminine

Postata de florentina217 cu 5 ani in urma.

Bună ziua. Am un pesar pus de la 27de sap. Mi s a spus ca mi l scoate acum. La 37 de sap. Știți cumva se întâmplă ceva dacă vrei sa ai relații sexuale. Declanșează nașterea? Eu pana la 27 de sap am respectat regula și nu am. Făcut nimic sexual. Îmi e rușine sa întreb ginecologul. E sotul mai nerăbdător. Dați mi soluții măcar sa ii explic. Mulțumesc

Raspunsuri (1)

Utilizator11634626855

acum 2 ani

Buna. Am citit mesajul tau despre pesar? Imi poti spune te rog cum ai dus sarcina pana la final? Ai fost nevoită sa stau numai la pat? Menționez ca si eu mi-am pus la 24 saptamani .