offffffffffffffffff!!!!

Boli genitale feminine

Postata de ANCA9131682 cu 15 ani in urma.

azi am fost la medic si i-am explicat simptomele pe care le am si ca testele au iesit negative.m-a controlat si mi-a spus ca nu se simte nimik dar ca inca este prea devreme pt a se pronunta dc este sau nu sarcina....urmatorul consult il am peste 2 sapt.nu am rezolvat nimik.nu stiu ce sa mai zic........

Raspunsuri (2)

ANCA9131682

acum 15 ani

azi am fost la medic si i-am explicat simptomele pe care le am si ca testele au iesit negative.m-a controlat si mi-a spus ca nu se simte nimik dar ca inca este prea devreme pt a se pronunta dc este sau nu sarcina....urmatorul consult il am peste 2 sapt.nu am rezolvat nimik.nu stiu ce sa mai zic........

simona166117244

acum 15 ani

Buna Anna,
Cum ti-a zis si Misi, repeta testul de sarcina. Mie mi-a iesit pozitiv la 10 zile de intarziere.
Numai bine!