oare tratamentele pentru infectii ale aparatului genital ne vindeca sau ne sporeste afectiunea???

Boli genitale feminine

Postata de roxana67103236 cu 15 ani in urma.

Hmmm, am facut un tratament cu metronidazol comprimate si ovule si dupa 7 zile de tratament au aparut ameteli dureri de cap, si iritatie pe fata. Conform prescriptiei metronidazol aceste interactiuni pot aparea foarte rar si totusi exista. Intrebarea este daca medicul mi-a prescris tratament de 10 zile si numai dupa 7 zile au aparut aceste simptome trebuie sa renunt la tratament???

Raspunsuri (1)

Paul69

acum 15 ani

buna eu zic sa antrbi mai antai dr.si daca nu-ti face bine parerea mea e sa-l antrerupi sa nu apara si mai mari complicati e un sfat tu sti cel mai bine cum te simti si daca vrei sa-l continui numai de tine depinde sanatate cat cuprinde