o mare problema

Boli genitale feminine

Postata de Daniela215128262 cu 15 ani in urma.

... am o mare nelamurie ..si totodata spaima .. am avut in data de 4.01 un contact sexual neprotejat .. in data de 7 trebuia sa imi vina menstruatia. . in data de 5 am luat pilula de a2 zi . si dupa 2 zile mia venit menstruatia,,, dar acum imi intarzie .. ar putea fi din cauza stresului sau din cauza pilei sa nu imi vina ? cu mult respect

Raspunsuri (3)

IULIANA-ANA

acum 15 ani

BUna
De obicei pastila de a doua zi provoaca dereglari, nu cred ca e o problema.
Numai bine

simona166117244

acum 15 ani

Buna,
In urmatoarele zile dupa administrarea pilulei de a 2 zi" apare o sangerare, (intre cele doua menstruatii.)
Iar urmatoarea menstruatie poate veni cu cateva zile mai devreme sau mai tarziu.
Cum ti-a zis si Sheilla nu cred ca ar fi o problema.
Sanatate maxima!

Elena991510

acum 15 ani

nu e problema
stai linistita...