nodul la nivel pubian

Boli genitale feminine

Postata de andreea99102648 cu 15 ani in urma.

in vara anului 2007 am fost la mare pt a lucra la o terasa.cand ma duceam la toaleta terasei ma asezam cu fundul pe vasul de toaleta.de atunci mi-a aparut un nodul care s-a mentinut nodul timp de 4 luni apoi s-a transf intr-un saculet cu puroi de culoare rosie-violacee.acest saculet se sparge si ramane tot un nodul si iar puroiaza si iar se transf in nodul si tot asa de mai bine de jumatate de an.am k simptome mancarime si in acelasi timp durere.mentionez faptul k nu am mai avut relatii sexuale de 1 an si jumatate si cred k nu se pune problema de o boala cu transmisie sexuala.va rog sa-mi spuneti ce ar putea fi si cum as putea trata o astfel de problema

Raspunsuri (3)

andreea99102648

acum 15 ani

in vara anului 2007 am fost la mare pt a lucra la o terasa.cand ma duceam la toaleta terasei ma asezam cu fundul pe vasul de toaleta.de atunci mi-a aparut un nodul care s-a mentinut nodul timp de 4 luni apoi s-a transf intr-un saculet cu puroi de culoare rosie-violacee.acest saculet se sparge si ramane tot un nodul si iar puroiaza si iar se transf in nodul si tot asa de mai bine de jumatate de an.am k simptome mancarime si in acelasi timp durere.mentionez faptul k nu am mai avut relatii sexuale de 1 an si jumatate si cred k nu se pune problema de o boala cu transmisie sexuala.va rog sa-mi spuneti ce ar putea fi si cum as putea trata o astfel de problema

gabriela10899046

acum 15 ani

poate fi o furunculoza dar asta constata medicul,iti recomand sa mergi cu incredere la dermatologie,ar fi trebuit a mergi la prima aparitie dar nicioata nu e tarziu

Matuzalem

acum 8 ani

Dar de masturbat te masturbezi ar trebui sa bagi sau sa cauți o p**a sa te f*ta si sa își dea drumul in goaza ta