menstruatie

Boli genitale feminine

Postata de simon7 cu 15 ani in urma.

daca ai un contact sexual in timpul menstruatiei (sangerarii) exista riscul de a ramane insarcinata???eu stiam ca,din contra,in perioada asta nu poti ramane!va rog raspundeti-mi si mie!multumesc...

Raspunsuri (4)

simon7

acum 15 ani

daca ai un contact sexual in timpul menstruatiei (sangerarii) exista riscul de a ramane insarcinata???eu stiam ca,din contra,in perioada asta nu poti ramane!va rog raspundeti-mi si mie!multumesc...

cornel aurel

acum 15 ani

BA EXISTA!!!!!!MAI DOCUMENTATI-VA!!EVENTUAL SI LA UN MEDIC)

florin alexandru3

acum 15 ani

hello dar la o infectie nu va ganditi?

ana -maria80228

acum 15 ani

exista risul de a ramane insarcinata daca faci sex neprotejat in timpul menstruatiei ,
in plus e riscul f mare de infectii si alte boli , in acea perioada organele sunt ff sensibile
-abtineti-va in timpul menstruatiei de la sex,