Menstruație sau sarcina?

Boli genitale feminine

Postata de MembruMobileApp1512385534 cu 5 ani in urma.

Buna, in urma cu câteva zile am fost nevoită sa iau pilula de a 2 a zi, Menționez ca am mai luat o cu o luna in urma, acum, ar trebui sa mi vina menstruația in 10 zile, ieri am observat o scurgere aparent rozalie, simptomele dinaintea menstruației se pare ca au apărut, durere de spate, burta, acum 3 zile am avut o durere groaznica in zona abdominala in partea de jos, e vorba de vreo răceala ? Îmi fac griji

Raspunsuri (1)

Admin SfatulMedicului

acum 5 ani

Buna ziua,
Pentru a putea primi un raspuns adecvat va recomandam sa mergeti la un control ginecologic. Articol de interes: //sfatulmedicului.ro/Sarcina--nasterea-si-lauzia/primele-semne-care-anunta-sarcina_16006