Mary86

Boli genitale feminine

Postata de mary86 cu 14 ani in urma.

Buna fetelor,sunt noua pe aici,daca ma puteti ajuta am fost si mi-am facut o lama azi dar nu prea mai am incredere in nimeni,de 3 ani ma tot duc pe la doctori dar fara rezultate concrete.puteti sa-mi spuneti daca e bun acest papanicolau:
Celule epiteliale Superficiale XX
Celule epiteliale IntermediareXX
Celule epiteliale ParabazaleX
GranulociteXX

Raspunsuri (1)

rodica1110521

acum 14 ani

Tot pe acest site gasesti tot ce doresti dar mai ales sfatul autorizat al unui specialist .
NU TE JUCA CU SANATATEA !!!
VIATA ESTE MAI PRESUS DE ORICE !!!